Doro Bulgarian Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doro Bulgarian Forum


3 posters

    Автори

    Hellfire-E
    Hellfire-E


    Posts : 62
    Join date : 2009-12-12
    Age : 30
    Location : Каварна

    Автори Empty Автори

    Post  Hellfire-E Mon Dec 28, 2009 9:02 am

    Споделете кой е любимият ви автор, кое ви допада в него или
    с какво ви привлече, защо ви харесва да четете негови произведения и т.н.
    T.F.H.M.
    T.F.H.M.


    Posts : 15
    Join date : 2009-12-11
    Age : 36
    Location : България, София

    Автори Empty Re: Автори

    Post  T.F.H.M. Wed Dec 30, 2009 7:30 pm

    Тери Пратчет - "Истории от Света на Диска" е нещо гениялно според мен.Книги, които ме успокояват, забавляват, а и носят своите скрити и не толкова скрити послания за живота и хората.На пръв поглед изглеждат детски, но всъщност повечето читатели на Пратчет са големи хора и според мен има защо.

    Наскоро попаднах и на Ян Ван Хелсинг - автор на конспиративни книги, изобличаващи много тайни от света и системата.За извънземни, за световните войни, за "Новият световен ред" и тайните общества в миналото и настоящето...като цяло книгите му са пълни с информация.Мнозина няма да я приемат за истина, но който се замисли малко по-обстойно върху нещата ще успее да отсее истината от преувеличението (да, на места според мен е преувеличено, но не и лъжа).

    В момента съм на такава вълна, ако изникне нещо ново и интересно ще споделя. study :}
    fallenka
    fallenka


    Posts : 45
    Join date : 2009-12-11
    Age : 37
    Location : Бургас/Варна

    Автори Empty Re: Автори

    Post  fallenka Fri Jan 08, 2010 12:47 am

    Любимият ми автор е Сидни Шелдън. Не съм чела други книги, които да ме грабнат чак толкова много. Пише много увлекателно, през цялото време държи в напрежение така, че да не можеш да се отлепиш от книгата. А накрая винаги става това, което въобще не си очаквал. Ако някой ми иска книга, винаги първо му давам "Голо лице".

    Sponsored content


    Автори Empty Re: Автори

    Post  Sponsored content


      Current date/time is Wed May 08, 2024 10:24 pm